Главная Контакты В избранное
Чтение RSS Сайт Музея Христианская Одесса » Выставки » Текущие » Выставка "Мальовничий Афон"
 • Карта проезда  Контакты

  Музей «Христианская Одесса»


  Телефоны:

  (048) 724-45-61


  Адрес:

  Украина, г. Одесса, ул. Успенская, 4-A

 • Выставка "Мальовничий Афон"

  АвторАвтор: IPimen Опубликовано: 24-10-2018, 19:21 Комментариев: (0)
       У вересні-жовтні 2018 року в виставковому залі музею проходить витавка художника Василя Красьохі "Мальовничий Афон".
       Красьоха Василь Андрійович – член Спілки художників України, Заслужений художник України, живописець, родом із Волинської області. Народився 12 березня 1954 року в селі Хряськ Маневицького району у селянській сім`ї. З ранніх років свого життя він відчував потяг до прекрасного, естетично оцінював природу рідного краю. Яскраві барви Полісся надовго закарбувалися в пам`яті художника і до сьогодні відбиваються у його картинах.
  Выставка "Мальовничий Афон"
  Выставка "Мальовничий Афон"
       Закінчив Республіканську художню школу ім..Т.Г.Шевченка у Києві, а згодом і Київський художній інститут (нині Академія мистецтв). Де навчався у справжніх майстрів. Впродовж багатьох років проживав у Івано-Франківську, а нині – його творча натура знову закохана в Київ.
       Василь Красьоха постійно прагне вдосконалення і воно відбувається щодня. Митець розвивається, експериментує і працює над собою, віднаходить щось нове і поєднує його із набутим минулим досвідом. Кожна його картина – це щось особливе, дивовижне. Художник починає малювати як вперше, з нічого, і в той же час з таким поривом і відданістю як востаннє. Полотно зосереджує в собі всі почуття, всю силу та натхнення, неповторність та красу.
  Выставка "Мальовничий Афон"
       На сьогодні мистецький доробок художника сягає за тисячу робіт. Його картини зберігаються у фондах Міністерства культури України, музеях та приватних збірках багатьох країн світу (Росія, Німеччина, Польща, Японія, США та інші).
       Василь Красьоха не зупиняється на досягнутому, він занурюється у глибини пізнання правди, шукає істину мудрості. Художник завдячує своїм даром Творцю і намагається втілити в картинах свою віру, людяність і чистоту помислів. Художник є автором багатьох тематичних карти, які зібрані в окремі серії, як-то: «Волинь», «Карпати», «Рідні обрії», «Ікони», «Православні храми України», «Квіти» та інші. Але найсильніше духовне сприйняття світу в художніх образах митець виразив у пейзажах-картинах серії «Сакральна буденність».
        Проектом художника 2017 року були поїздки на Афон, де було написано всі двадцять монастирів Святої Гори, зображено види храмів та внутрішніх споруд, а також створено ряд портретно-тематичних композицій.
  Выставка "Мальовничий Афон"
  Выставка "Мальовничий Афон"
       Роботи Василя Красьохи у своєму естетичному вираженні є надзвичайно багатими за змістом та кольоровими матеріями і мають потужну енергетичну наповненість та духовну глибину.

  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

  Добавление комментария

  Ваше Имя:*
  Ваш E-Mail:*
  Комментарий:
  Введите код
  с картинки:*
  Включите эту картинку для отображения кода безопасности
  обновить, если не виден код